Od malých osláv po veľké koncerty. Prenajmeme, rozložíme, postavíme, pripravíme, nasvietime, nazvučíme, premietneme, zabezpečíme, zahráme, potešíme, oživíme.
Už od roku 2012.

SLUŽBY

OZVUČENIE

KONGRESY, FIREMNÉ AKCIE, ŠKOLENIA,
OPEN AIR KONCERTY A FESTIVALY

Našou výsadou je profesionálne ozvučenie akcií. Od malých, ako sú kongresy, firemné akcie či školenia, až po open air koncerty a festivaly. Náš zvukový systém je navrhnutý tak, že ho dokážeme použiť na rôzne spoločenské akcie a kultúrne podujatia. Máme skúsenosti s ozvučovaním rôznych žánrov – či už je to folklór, rock, jazz, pop, disco a rôzne iné. Ku každej akcii pristupujeme individuálne, vďaka čomu sa dokážeme čo najlepšie prispôsobiť predstavám klienta.

OSVETLENIE

FAREBNÉ NASVATLENIE SVADOBNEJ SÁLY,
EFEKTNÉ NASVIETENIE DISKOTÉK A KONCERTOV

Osvetlenie dokáže dodať akcii tú správnu atmosféru. Či už je to farebné nasvietenie svadobnej sály alebo efektové osvetlenie diskoték a koncertov. Používame profesionálnu svetelnú techniku, vďaka ktorej dokážeme na vašom evente zabezpečiť napríklad aj svetelné premietanie na stenu. Vďaka správnemu nasvieteniu sa aj obyčajná miestnosť môže zmeniť na rozprávkovú sálu.

STAGE

JEDNODUCHÉ INTERIÉROVÉ PÓDIÁ,
VEĽKÉ ZASTREŠENÉ OUTDOOROVÉ STAGE

Prenajímame jednoduché, pevné a kvalitné pódiá značky Nivtec Flexibel. Ponúkame možnosť postavenia jednoduchých, malých interiérových pódií na rôzne spoločenské akcie až po veľké stage so zastrešením. Okrem samotného prenájmu pódia zabezpečujeme aj jeho dovoz na miesto konania akcie a výstavbu.

OSTATNÉ
SLUŽBY

SVADBY, PLESY,
STUŽKOVÉ, OSLAVY

Check osvetlenie

Check ozvučenie

Check videoprojekcia

Check projekcia

Check pódium

Check DJ

Check ľudová hudba

Check bezdrôtové mikrofóny

VIDEOPROJEKCIA

Potrebujete na kongres projekciu prezentácií? Alebo na koncerte priamy prenos na LED obrazovku? Ani to pre nás nie je problém. Vyhovieme vašim predstavám o eventovej videoprojekcii.

DJ-ING

Na vašu akciu zabezpečíme DJov rôznych žánrov – oldies, salsa&latino, dance&house, komerčné párty… Radi zahrajú na diskotékach, oslavách, svadbách a eventoch rôzneho druhu.

ŠPECIÁLNE SLUŽBY

Penové delo, popcornové delo, laserová šou…

PRENÁJOM TECHNIKY

ZAPOŽIČANIE ZVUKOVEJ A SVETELNEJ
TECHNIKY A PRENÁJOM PÓDIÍ

Medzi naše služby patrí aj prenájom techniky. V rámci neho zabezpečíme dovoz, rozloženie, nastavenie a po akcii zbalenie a odvoz techniky. Ponuka hlavne pre DJov a zvukárov.

KONTAKT

Fakturačné údaje

MIDIKON plus s. r. o.
Piešť II. č. 44, 962 12 Detva
IČO: 53000765
DIČ: 2121214370

Kontaktné informácie

info@midikon.sk
+421 915 527 957

Napíšte nám

MIDIKON plus s. r. o.
Piešť II. č.44, 962 12 Detva
IČO: 53000765
DIČ: 2121214370

info@midikon.sk
+421 915 527 957

Midikon

Sound | Light | Stage
Transport

Zmena nastavení súkromia

Created by